Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Kontrolowanie temperatury to nasza specjalność.

Szukasz urządzeń chłodniczych lub zamrażalniczych, które spełniają wymogi sanitarne i weterynaryjne zarówno w Polsce, jak i na terenie Unii Europejskich? Znajdziesz je u nas. Oferujemy innowacyjne urządzenia kontrolujące temperaturę odpowiednie dla przedsiębiorstw z wielu branż: spożywczej, laboratoryjnej, medycznej, farmaceutycznej czy przemysłowej zlokalizowanych w Gdańsku i okolicach.

Znajdziesz u nas takie rozwiązania jak:

  • komora szokowego schładzania
  • komora szokowego mrożenia
  • mrożenie szokowe
  • schładzanie szokowe
  • zamrażanie szokowe
  • i wiele więcej.

Każde z urządzeń można zaprogramować pod indywidualne potrzeby. Dzięki temu Twoje produkty będą bezpiecznie przechowywane, zamrażane bądź schładzane.

Komory szokowego mrożenia – sprzedaż/wynajem w Gdańsku

Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem komór lub Twój biznes opiera się na sezonowości. Mamy dla Ciebie rozwiązanie.   Dla naszych klientów z Gdańska przygotowaliśmy specjalną ofertę. Już teraz możesz u nas nabyć np. przenośne komory szokowego mrożenia w leasingu lub też wynająć w formie krótko- lub długoterminowej.

Oferując takie rozwiązania pozwalamy zminimalizować koszty Twojego przedsiębiorstwa, dzięki czemu zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na inne cele.

Aby poznać warunki współpracy skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który odwiedzi cię w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach lub wyślij zapytanie online.