Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Szeroka oferta urządzeń chłodniczych i mroźniczych Blast Freezer/Chillers

 

Potrzebujesz sprzętów, dzięki którym produkty spożywcze będą przechowywane w kontrolowanej temperaturze? Chcesz mieć pewność, że urządzenia będą trwałe oraz funkcjonalne, a ich obsługa będzie komfortowa? Skorzystaj z naszych rozwiązań z zakresu kontrolowanej temperatury.

W ofercie znajdziesz komory szokowego mrożenia oraz schładzania, które pozwolą szybko obniżyć temperaturę do pożądanej wartości, nawet w przypadku dużej ilości produktów (do 200 ton/24 h) lub szybko zamrozić produkty (od 2 do 25 ton/24h). Do procesów schładzania i zamrażania produktów oferujemy przenośne komory szokowego mrożenia i schładzania, które dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce. Oferujemy wynajem komór, sprzedaż oraz formę wykupu przez wynajem ( leasing).  Działamy na terenie Krakowa i okolic.

 

Z nami efektywnie zrealizujesz schładzanie oraz zamrażanie szokowe

Komora szokowego mrożenia, została zaprojektowana tak, aby jak najszybciej uzyskać zadaną temperaturę produktu. Dzięki kontrolowanemu procesowi zamrażania czy schładzania oraz wyposażeniu komory w systemy alarmowe, zarówno osoby obsługujące komorę jak i towar umieszczony w komorze są bezpieczne. Komory posiadają :alarm w razie przypadkowego zamknięcia się we wnętrzu komory, system bezpiecznego otwierania drzwi od środka umożliwiający natychmiastowe otwarcie drzwi od środka w przypadku zamknięcia człowieka wewnątrz komory chłodniczej, alarm wystąpienia braku zasilania urządzenia, alarm zbyt wysokiej (ew. niskiej) temperatury, wewnętrzne oświetlenie gwarantujące komfortową pracę (300 lux), intuicyjny systemem monitoringu i rejestracji temperatury komory, parownik agregatu chłodniczego wewnątrz jednostki zabezpieczony masywną stalową odbojnicą chroniącą przed uszkodzeniem w trakcie czynności operacyjnych w komorze.

Wszystkie systemy alarmowe wyposażone w system dźwiękowy i wizualny. Alarm uwięzienia człowieka, przekroczenia temperatury składowania oraz braku zasilania posiadają oddzielne lampy sygnalizacyjne (w kolorach czerwonym, pomarańczowym oraz niebieskim) umieszczone na krawędzi frontowej komory; każdy z nich uruchamia również alarm akustyczny – syrenę.

Oferowane przez nas rozważania są funkcjonalne i proste w obsłudze. Sprzedajemy i wynajmujemy przenośne komory szokowego mrożenia oraz schładzania, które po dopełnieniu wymaganych formalności, szybko dostarczymy w dowolne miejsce. Z nami mrożenie szokowe wykonasz szybko i skutecznie w każdych warunkach, bez względu na czynniki atmosferyczne.