Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Przenośne komory szokowego mrożenia i schładzania od Dawsongroup Polska  – Łódź i okolice

W ofercie naszej firmy, będącej wiodącym producentem w branży, znajdziesz szereg urządzeń i rozwiązań z zakresu kontrolowanej temperatury. Naszym Klientom polecamy m.in. przenośne komory szokowego mrożenia czy komory szokowego schładzania typu Blast Freezers & Chillers. Oferujemy ; Sprzedaż i wynajem , a także doradztwo i kompleksową obsługę. W naszej ofercie posiadamy urządzenia typu komory rozmrażające, komory chłodnicze oraz komory łączone typy Widespan, dojrzewalnie mięs, serów, warzyw i owoców typu Maturation BOX.

Schładzanie szokowe czy zamrażanie szokowe z nami jest o wiele łatwiejsze. Mrożenie szokowe to proces, który dzięki oferowanym przez Dawsongroup Polska  rozwiązaniem przebiegnie szybciej i wydajniej. Nasze komory szokowego mrożenia czy komora szokowego schładzania zapewnią Ci bezpieczeństwo i jakość zamrażanego czy schładzanego produktu.

Na rynku europejskim działamy już 88 lat. Jesteśmy specjalistą w swojej branży nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach tj.: Wielka Brytania, Irlandia,  Austria, Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria i Nowa Zelandia.  Jeśli potrzebujesz nowoczesnych urządzeń na terenie miasta Łódź i okolic, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Dobrze znamy wymagania nowoczesnego rynku. Odpowiadamy nieustannie na potrzeby klientów, dopasowując asortyment do najnowszych trendów. Z nami zaopatrzysz kompleksowo przedsiębiorstwo w mieście Łódź i nie tylko! Poznaj nasze rozwiązania z zakresu kontrolowanej temperatury, wybierz najlepsze dla siebie i przekonaj się, że jakość i innowacyjność w tej branży ma ogromne znaczenie!