Dawsongroup TCS Sp. z o.o.

Schładzanie szokowe, zamrażanie szokowe — Poznań

Szokowe schładzanie czy mrożenie szokowe można wykorzystać w wielu różnych branżach — spożywczej, badawczej, medycznej, motoryzacyjnej czy mięsnej. Jeśli prowadzisz biznes w Poznaniu i potrzebujesz nowoczesnych urządzeń i rozwiązań z zakresu kontrolowanej temperatury, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komory szokowego schładzania, komory szokowego mrożenia — sprzedaż, wynajem, leasing

W Dawsongroup TCS sp. z o.o. oferujemy nie tylko możliwość zakupu urządzeń kontrolujących temperaturę, ale także wynajem krótko i długoterminowy oraz leasing na preferencyjnych warunkach. To bezpieczne sposoby na rozwój biznesu bez kredytowania oraz inwestowania zaoszczędzonego kapitału. Warto podkreślić, że wynajem daje również dodatkowe korzyści — zwiększa Twoje możliwości adaptacji do zmieniających się warunków czy sytuacji. Podsumowując, oszczędzasz pieniądze i czas oraz masz produkt pod własnym nadzorem.  

Komory szokowego schładzania, komory do szokowego mrożenia — oferta Poznań i okolice

Komora szokowego schładzania czy mrożenia Blast Freezer/Chiller Dawsongroup oferuje wydajne schładzanie (do 200 ton w 24 godziny) oraz mrożenie szokowe (do 25 ton w 24 godziny). Proces zamrażania czy schładzania jest maksymalnie skrócony dzięki dużej mocy roboczej (od 30 do 150 kW) oraz intensywnej cyrkulacji powietrza.

 

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko nowoczesne przenośne komory szokowego mrożenia, ale też wiele innych urządzeń. Jeśli jesteś zainteresowany — szerszą ofertę znajdziesz w odpowiedniej zakładce w menu głównym.