Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Przenośne komory szokowego mrożenia – wynajem oraz sprzedaż – Warszawa i okolice

Proces schładzania i zamrażania szokowego wykorzystywany jest w wielu branżach, m.in.; spożywczej, mięsnej, piekarniczej, farmaceutycznej i medycznej.  W naszej ofercie znajdziesz przenośne komory szokowego mrożenia oraz komory szokowego schładzania, które spełniają najwyższe standardy jakości. Zastosowanie technologii kontrolowanego, szybkiego schładzania i zamrażania pozwoli Ci znacząco usprawnić procesy produkcyjne, poprzez pełne kontrolowanie procesów takich jak: szybkie schładzanie, szybkie zamrażanie, szokowe schładzanie czy szokowe mrożenie.

Dostosuj tempo chłodzenia do własnych potrzeb

Komora szokowego schładzania to urządzenie, które powinno się znaleźć w każdej firmie zajmującej się produkcją i przetwórstwem żywności. Mrożenie szokowe redukuje ryzyko rozwoju bakterii, a także przeciwdziała gwałtownemu odparowaniu wody z produktów spożywczych. Schładzanie szokowe pozwala na skuteczne wyeliminowanie błędów związanych z odpowiednim przechowywaniem produktów, sprawiając, że te również po rozmrożeniu nie stracą swoich właściwości.

Komory szokowego mrożenia – sprzedaż i wynajem w Warszawie

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować rozwiązania skrojone na miarę potrzeb przedsiębiorców. Od prawie 90 lat świadczymy usługi na rynku Europejskim, stale ulepszając naszą ofertę. Dążymy do zapewnienia jak najlepszych rozwiązań, przygotowaliśmy dla naszych Klientów z Warszawy dogodne formy leasingu oraz wynajmu krótko- i długoterminowego.

Sprawdź, możliwości, jakie niesie ze sobą mrożenie szokowe i skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa.