Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Przenośne komory szokowego mrożenia i schładzania od Dawsongroup– Zielona Góra i okolice

Dlaczego warto zdecydować się na nasze urządzenia? Przemawia za nimi m.in. możliwość uzyskania błyskawicznych efektów. Gdy liczy się czas i jakość, komory szokowego mrożenia i komory szokowego schładzania są najlepszym rozwiązaniem. Poprzez zamrażania uzyskuje się maksymalne wydłużenie okresu trwałości surowców i produktów mięsnych. Nowoczesne technologie zastosowane w oferowanych przez Dawsongroup Polska komorach szokowych i zamrażalniczych przyczyniają się do zachowania przez surowiec mięsny wysokiej jakości. 

Wynajem i sprzedaż przenośnych komór szokowego mrożenia i schładzania

Warunki przechowywania poszczególnych surowców i towarów oraz ich własna, charakterystyczna flora bakteryjna, w głównej mierze decydują o rodzaju i sposobie ich schładzania lub zamrażania. Przenośne komory szokowego mrożenia i schładzania, których sprzedaż i wynajem oferujemy, są idealnym rozwiązaniem.

Klient otrzymuje do swojej dyspozycji, na czas i miejsce przez siebie określone sprzęt, który pozwala samodzielnie kontrolować swój produkt, oszczędza koszt transportu i obsługi magazynowej w zewnętrznych firmach. Wszyscy użytkownicy w ramach umowy najmu są objęci stałym nadzorem serwisu. Dostępne komory szokowego mrożenia i schładzania posiadają system monitoringu temperatury i rejestracji pracy i kontroli zdalnej, jak również spełniają krajowe i unijne wymogi sanitarne i weterynaryjne.

 

Wyposażenie przedsiębiorstwa w profesjonalny, kosztowny sprzęt to poważne przedsięwzięcie, które może pochłaniać ogromne środki finansowe. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego aby pomóc firmom z Zielonej Góry i odciążyć ich budżety, oferujemy przenośne komory szokowego mrożenia i schładzania na wynajem, jak i w ramach sprzedaży i leasingu (opcja „wykup przez wynajem”). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przenośnych komór szokowego mrożenia i schładzania oraz innych rozwiązań z zakresu kontrolowanej temperatury.