Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Dawsongroup Polska Sp. z o.o. to część brytyjskiego koncernu Dawsongroup plc, który obejmuje swoim zasięgiem obszar całej Unii Europejskiej poprzez swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Belgi, Holandii, Irlandii i Hiszpanii, a od 2002 roku również w Polsce.

Sprawdź naszą rozbudowaną ofertę

Dawsongroup plc, którego działalność sięga 1935 roku specjalizuje się w wynajmie i dzierżawie dóbr o wysokiej cenie jednostkowej takich jak: przenośne komory chłodnicze, tunele mroźnicze, dojrzewalnie mięsa, wytwornice lodu, przemysłowe wymienniki ciepła, samochody ciężarowe, naczepy, autobusy, sprzęt do magazynowej obsługi materiałowej (np. wózki widłowe, podnośniki nożycowe).

Zaufaj doświadczonemu partnerowi

To, co nas wyróżnia na rynku, to ponadczasowa jakość oferowanych rozwiązań, indywidualne podejście do każdego klienta i rzetelność. Od wielu lat współpracujemy z polskimi przedsiębiorcami z różnych branż, oferując im nowoczesne rozwiązania do kontrolowania temperatury. Oferujemy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem chłodni. Współpraca z Dawsongroup to:

  • gwarancja zachowania wysokich standardów,
  • możliwość otrzymania profesjonalnego sprzętu za atrakcyjną cenę,
  • wynajem zamiast zakupów – użytkowanie sprzętu bez inwestowania znacznych środków na zakup,
  • pomoc w doborze najlepszego rozwiązania.

Dawsongroup Polska Sp. z o.o. znając specyfikę polskiego rynku, oferuje nie tylko nowoczesne urządzenia, ale również atrakcyjne warunki wynajmu. Profesjonalne komory przeznaczone do chłodzenia i mrożenia są dostępne w krótko- i długoterminowym wynajmie. Dzięki temu udało nam się wypracować stabilną pozycję w branży rozwiązań chłodniczych. Co więcej, zapewniamy naszym klientom również dostęp do szerokiego asortymentu urządzeń przeznaczonych do kontrolowania temperatury.