Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Dawsongroup Polska Sp. z o.o. to część brytyjskiego koncernu Dawsongroup plc, który obejmuje swoim zasięgiem obszar całej Unii Europejskiej poprzez swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Belgi, Holandii, Irlandii i Hiszpanii, a od 2002 roku również w Polsce.

Sprawdź naszą rozbudowaną ofertę

Dawsongroup plc, którego działalność sięga 1935 roku specjalizuje się w wynajmie i dzierżawie dóbr o wysokiej cenie jednostkowej takich jak: przenośne komory chłodnicze, tunele mroźnicze, dojrzewalnie mięsa, wytwornice lodu, przemysłowe wymienniki ciepła, samochody ciężarowe, naczepy, autobusy, sprzęt do magazynowej obsługi materiałowej (np. wózki widłowe, podnośniki nożycowe).

Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem chłodni

To, co nas wyróżnia na rynku, to ponadczasowa jakość oferowanych rozwiązań, indywidualne podejście do każdego klienta i rzetelność. Od wielu lat współpracujemy z polskimi przedsiębiorcami z różnych branż, oferując im nowoczesne rozwiązania do kontrolowania temperatury. Oferujemy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem chłodni. Współpraca z Dawsongroup to:

  • gwarancja zachowania wysokich standardów,
  • możliwość otrzymania profesjonalnego sprzętu za atrakcyjną cenę,
  • wynajem zamiast zakupów – użytkowanie sprzętu bez inwestowania znacznych środków na zakup,
  • pomoc w doborze najlepszego rozwiązania.

Dawsongroup Polska Sp. z o.o. znając specyfikę polskiego rynku, oferuje nie tylko nowoczesne urządzenia, ale również atrakcyjne warunki wynajmu. Profesjonalne komory przeznaczone do chłodzenia i mrożenia są dostępne w krótko- i długoterminowym wynajmie. Dzięki temu udało nam się wypracować stabilną pozycję w branży rozwiązań chłodniczych. Co więcej, zapewniamy naszym klientom również dostęp do szerokiego asortymentu urządzeń przeznaczonych do kontrolowania temperatury.