Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Prowadząc przedsiębiorstwo, szczególnie w branży mięsnej, spożywczej lub farmaceutycznej, musisz przestrzegać surowych norm dotyczących kontroli temperatury. W tym celu polecamy przenośne komory szokowego mrożenia i przenośne komory szokowego schładzania, dzięki którym zachowasz jakość produktów, które w szybki i bezpieczny sposób mogą zostać schłodzone lub zamrożone w oferowanych przez nas rozwiązaniach z zakresu kontrolowanej temperatury.

Komory szokowego mrożenia – sprzedaż/wynajem – Lublin i okolice

Nasza firma może zaoferować rozwiązania z zakresu kontrolowanej temperatury dla Twojego przedsiębiorstwa w Lublinie.  Możesz u nas zakupić, wziąć w leasing lub wynająć (krótko lub długoterminowo) taki sprzęt jak komora szokowego schładzania czy przenośne komory szokowego mrożenia.

Jeśli Twój zakład produkcyjny szuka rozwiązania na kilka czy kilkanaście miesięcy to nie musisz narażać się na zbędne koszty i budowę chłodni. Możesz wynająć od nas na komorę szokowego mrożenia lub komorę szokowego schładzania typu Blast Freezers & Chillers.

Mrożenie szokowe w dowolnej kombinacji

Każde z urządzeń pozwalające na mrożenie szokowe, schładzanie szokowe lub zamrażanie szokowe możesz bez problemu dopasować do Twoich potrzeb. Wszystkie oferowane przez Dawsongroup Polska komory wyposażone są w  rejestratory pracy / rejestratory temperatury i pozwalają na indywidualne dostosowywanie temperatur, które będą zgodne z wymogami sanitarnymi czy weterynaryjnymi.

Oferujemy komory szokowego mrożenia zgodne z wymogami prawa polskiego oraz Unii Europejskiej. Pozwoli Ci to na rozwój i ekspansję Twojej działalności z Lublina na inne miasta bez obawy o dodatkowe koszty związane np. z budową chłodni.

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę i zyskać gwarancję bezpiecznego zamrażania i schładzania produktów.