Dawsongroup TCS Sp. z o.o.

Komory szokowego schładzania i mrożenia Wrocław

Szokowe schładzanie i mrożenie to proces, wykorzystywany przez firmy wielu branż, w tym spożywczej, badawczej, medycznej, motoryzacyjnej oraz mięsnej. Wrocław, jako dynamicznie rozwijające się miasto, potrzebuje dostępu do nowoczesnych urządzeń i rozwiązań kontrolujących temperaturę. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą w tym zakresie.

Odkryj nasze innowacyjne rozwiązania dla biznesu: wynajem, leasing i sprzedaż urządzeń do kontroli temperatury

Dawsongroup TCS sp. z o.o. to firma, która oferuje nie tylko sprzedaż urządzeń do kontroli temperatury, ale także możliwość wynajmu krótko i długoterminowego oraz korzystnego leasingu. To rozwiązania, które pozwalają rozwijać Państwa biznes bez konieczności inwestowania dużej sumy kapitału własnego. Wynajem, dodatkowo, daje elastyczność i dostosowanie do zmieniających się warunków rynkowych.

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy w zakresie mrożenia szokowego

W naszej ofercie znajdują się nie tylko komory szokowego mrożenia, ale także przenośne rozwiązania, które pozwalają na większą elastyczność w zarządzaniu temperaturą produktów.

Komora Blast Freezer/Chiller Dawsongroup to flagowy produkt dostępny w naszym asortymencie:

  • zapewnia wydajne schładzanie (do 200 ton w ciągu 24 godzin),
  • zapewnia mrożenie szokowe (do 25 ton w ciągu 24 godzin),
  • posiada duży zasięg mocy roboczej (od 30 do 150 kW),
  • intensywna cyrkulacja powietrza maksymalnie skraca proces schładzania czy mrożenia.

Jeśli prowadzicie Państwo biznes na terenie Wrocławia lub jego okolic i aktualnie jesteście zainteresowani naszą ofertą –  zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania.