Dawsongroup TCS Sp. z o.o.

Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z Olsztyna mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie zaopatrzenia w urządzenia schładzające oraz mrożące. Oferta obejmuje m.in. sprzedaż przenośnych komór szokowego schładzania i mrożenia.

Błyskawiczne schładzanie i mrożenie szokowe receptą na świeżość żywności

Przedłuż trwałość swoich produktów i przechowuj je w bezpiecznej temperaturze. Sprawdź nasze urządzenia do mrożenia oraz schładzania szokowego. To zaawansowane sprzęty, które gwarantują wydajne, szybkie, a także kontrolowane:

  • schładzanie szokowe — od 4 do 25 ton w 24 godziny,
  • zamrażanie szokowe — od 10 do 200 ton w 24 godziny.

Aby te procesy były możliwe do zrealizowania, nasze komory pracują z dużą mocą — od 30 do 150 kW. Zamrażają oraz schładzają za pomocą intensywnego, wymuszonego obiegu powietrza. Dzięki temu procesy mogą być przede wszystkim szybkie oraz kontrolowane.

Komory do schładzania i mrożenia szokowego Dawsongroup — rozbudowane funkcje

Nasze komory wyróżnia nowoczesna technologia, ale również:

  • zgodność z normami HACCP, BRC i GMP,
  • podgrzewane ościeżnice i uszczelki drzwi — zapobiegają przymarzaniu,
  • znak CE — nasze urządzenia są bezpieczne dla użytkownika, przechowywanego produktu, środowiska,
  • zabezpieczenia przed zatrzaśnięciem — specjalny mechanizm, który pozwala na natychmiastowe otworzenie drzwi od środka,
  • systemy alarmowe — sygnał dźwiękowy oraz wizualny (alarm braku zasilania oraz zbyt wysokiej temperatury).

W naszej ofercie posiadamy także dodatkowe wyposażenie do komór — dodatkowe drzwi boczne, panel podziału przestrzeni, podest najazdowy czy możliwość ustawienia komory na platformie nośnej pasującej do ramp, doków, rękawów.

Jesteś z Olsztyna lub okolic? Zapraszamy do współpracy

W razie potrzeby służymy pomocą w wyborze odpowiedniej komory, zapewniamy profesjonalny serwis oraz wsparcie techniczne 24/7. Zapraszamy do współpracy klientów z Olsztyna i okolic.