Dawsongroup Polska Sp. z o.o.

Szokowe mrożenie, schładzanie i zamrażanie w Opolu

Opole to miejsce, gdzie przedsiębiorcy, zarówno ci prowadzący małe firmy, jak i wielkie korporacje, mogą liczyć na wsparcie w zakresie zaopatrzenia w nowoczesne urządzenia do schładzania i mrożenia. Nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż komór szokowego schładzania i mrożenia, ale także wiele innych usług, które mogą zrewolucjonizować przechowywanie i przechowywanie produktów.

Szybkie schładzanie i zamrażanie – recepta na świeżość żywności

Nasze zaawansowane urządzenia do mrożenia i schładzania szokowego wyjątkowo wydanie mrożą i schładzają żywność, tym samym przedłużają jej termin przydatności do spożycia.  

Nasze komory umożliwiają:

  • schładzanie szokowe od 4 do 25 ton w ciągu 24 godzin,
  • zamrażanie szokowe od 10 do 200 ton w ciągu 24 godzin.

Aby to osiągnąć, nasze komory operują z imponującą mocą, od 30 do 150 kW, zapewniając intensywny obieg powietrza. To oznacza, że procesy są zarówno szybkie, jak i absolutnie kontrolowane.

Komory do schładzania i mrożenia szokowego Dawsongroup – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Nasze komory to nie tylko nowoczesna technologia, ale także:

  • zgodność z normami HACCP, BRC i GMP, zapewniająca jakość przechowywanych produktów,
  • podgrzewane ościeżnice i uszczelki drzwi, które zapobiegają przymarzaniu i utrzymują komory w doskonałym stanie,
  • certyfikat CE, gwarantujący bezpieczeństwo użytkowników i środowiska,
  • mechanizm zapobiegający zatrzaśnięciu drzwi od środka, co zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo,
  • systemy alarmowe, które reagują na brak zasilania oraz zbyt wysoką temperaturę, zapewniając większe bezpieczeństwo produktu.

W naszej ofercie znajdziesz także szereg elementów wyposażenia dodatkowego komór, takie jak drzwi boczne, panele podziału przestrzeni, dodatkowe układy chłodnicze, podesty najazdowe czy możliwość ustawienia komory na platformie nośnej pasującej do ramp, doków oraz rękawów.

Jesteś z Opola lub okolic? Zapraszamy do współpracy!

Nasza firma działa na terenie Opola i okolic. Jesteśmy gotowi dostarczyć Państwu  najlepsze rozwiązania do kontroli temperatury. Pomożemy w wyborze odpowiedniej komory oraz zaoferujemy profesjonalny serwis oraz wsparcie techniczne. Zapraszamy do współpracy!